europatrans

Türkiye Katar Nakliyat

Ticaret merkezi olması nedeniyle önemli bir körfez ülkesi olan Katara ev eşyası taşımalarınızı evden eve taşıma modu ile en güzel şekilde yerine getiriyoruz. Her yıl ülkemizden bir çok insanın taşındığı Katar-Doha bölgesine taşınmalarınızda çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Tüm eşyalarınızın tabak, çanak, giysiler dahil, ambalajını, paketlemesini, mobilyaların sökümü ve kurumunu, tüm taşıma işlerini, en sonunda taşımadan dolayı oluşacak ambalaj atıklarının da alınması hizmetlerini en profesyonel şekilde sunuyoruz.

✅ Eşya Taşıma Sigortası :Allianz Sigorta Hizmeti
✅ Hizmet :Türkiye Katar Nakliyat
✅ Firma Faaliyet Belgeleri : C3-Yetki Belgesi
✅ Firma İletişim Bilgileri :444 6 995

Katar Uluslararası Nakliyat Hizmet Bölgeleri

Ad Dawhah, Al Daayen, Al Khor, Al Wakrah, Al Rayyan, Al Shahaniya, Madinat ash Shamal, Umm Salal Tüm Katar Bölgelerine evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Katar Türkiye Uluslararası Nakliyat Bölgeleri

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak. Şehirlerimizden Katar ülkesine ait tüm şehirlere evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Katar Evden Eve Nakliyat Çözümleri

  • Katar Çeyiz Taşıma ( Katar çeyiz eşyası göndermek )
  • Katar Temelli Dönüş Ev Eşyası Taşımacılığı
  • Katar İş Nedeni ile Taşınma
  • Türkiye’den Katar arası kurumsal taşımacılık
  • Türkiye’den Katar Konteyner Taşımacılığı

Turkiye katar

Eşyalarınızın hacmine göre denizyolu ile konteynırla veya ebatına göre gerekirse havayolu kargo ile ful konteynır veya grupaj/paylaşımlı konteynır şeklinde taşıyabiliyoruz. Kaliteli, güvenli ve uygun taşımanın adresi Europatrans uluslararası taşımalarınızda en büyük yardımcınızdır. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi değerlendiriyoruz, taşınma esnasında aksaklık ve sorun oluşmaması için çaba ve gayret gösteriyoruz, oluşması durumunda ise bunları minimum düzeye çekerek, müşterilerimiz mağdur etmeden taşımayı sonlandırıyoruz. Eşya taşımak bizim işimiz. Siz gidecek eşyaları gösterin, teslimatta ise kapıyı açın yeter, geri kalan tüm işler bizde.


Benzer Yazılar