europatrans

Hakkımızda

Europatrans

Europatrans Nakliyat, ev eşyası taşımacılığı sektöründeki faaliyetlerine 29 Mayıs 1995 tarihinde Ankara’da başlamış ve yıllar içinde edindiği deneyim ve uzmanlık birikiminden yararlanmıştır. Taşımacılık hizmetleri doğası gereği zorlu ve uzmanlık gerektiren bir iştir ve Europatrans Logistics, son teknoloji nakliye araçları ve yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekiple başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanında kapsamlı mobilya taşımacılığı hizmetleri sunarak bu zorluğun üstesinden gelmektedir.

Şirket, nakliye aracları  ve asansörlü taşıma araçlarından oluşan filosuyla çeşitli nakliye ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanıma sahiptir. Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen yetki belgelerine sahip olan Europatrans Logistics, evden eve başta olmak üzere kurumsal taşımacılık çözümlerini Dünya ve Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine yayarak ulusal çapta güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Europatrans Logistics, taşınma sürecinden önce ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarak tüm eşyaların yerinde incelenmesini sağlar. Bu yaklaşım, taşınma gününde sorunsuz ve kapsamlı bir hizmet sunabilmeyi sağlar . Uluslararası taşımacılık hizmetlerine olan bağlılığı ile firmamız, hızlı büyüme ve daha büyük hedefler için sektöre öncülük yapmaktadır.

Tüm taşımacılık hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi için 444 6 995 arayarak müşteri temsilcileriyle temasa geçebilirsiniz. Europatrans Logistics müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet anlayaşı ile hizmetlerine devam etmektedir.